Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti – Geçtiğimiz senelerde rol aldığı diziden ayrıldıktan sonra kısa süre içerisinde kilo vermesi ile adından söz ettiren Yeşim Ceren Bozoğlu’nun atkuyruğu çayı diyeti ile siz de kilo verebilirsiniz. 21 günlük bir süreçte yaklaşık 7 kilo veren oyuncunun uyguladığı diyet kürüne ulaşım sağlayarak diyeti uygulayabilmek mümkün olur.

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Atkuyruğu adı verilen bitkinin çayından yapılarak içilen bu diyette 1 tatlı kaşığı dolusu kadar atkuyruğu bitkisi ince ince kıyılır. Orta boyutta bir su bardağının içerisine kıyılmış olan atkuyruğu bitkisi dökülür. Suyun kaynama derecesinde olmasına özen gösterilir. Üstü kapalı olarak yaklaşık 15 ya da 20 dakika kadar bekletildikten sonra çay içilir. Günce yaklaşık 3-4 bardak kadar içilmesi gereken bu çay öğün aralarında ya da aç karnına içilmelidir.

At Kuyruğunun Bitkisinin Faydaları

Bir ot çeşidi olarak pek çok faydası bulunan at kuyruğu, kesiklerin ve yaraların iyileşme sürecini hızlandırmaktadır. Vücut direncini arttırırken damarlarda gezen kanın temizlenmesine de yardımcı olur. Kepeği önleyici etki yapan bu bitki aynı zamanda saç köklerini de besleyerek gür çıkmasına yardımcı olmaktadır. Böbrekleri temizleyerek oluşması muhtemel kum ve taş gibi maddelerin dökülmesini sağlar. Kronik öksürük rahatsızlıklarında da kullanılabilecek olan bu otun diyeti esnasında gerekli adımlar uygulanarak kısa sürede kilo verilebilir.

İlginizi Çekecek Diyetler

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası

Ünlülerin Kullanmış Olduğu Diyetler

Diyet Hocası