Vücudun Bölgelerine Göre Diyet Yapın

Vücudun Bölgelerine Göre Diyet Yapın

Eğer belli bir bölgenizi eritmek istiyorsanız Vücudun Bölgelerine Göre Diyet Yapın böylece daha kolay bir şekilde istediğiniz vücut yapısına ulaşabilirsiniz.

Bel Bölgesi ve Çevresini Zayıflatmak İçin

Bel bölgesi dediğimizde az da olsa karın bölgesi de çalışmaktadır. Bu yüzden bu yiyecekleri gün içerisinde tüketerek bel, karın çevresini formda tutabilir ve egzersizlerle destekleyerek incelmesini sağlayabilirsiniz. Yoğurt, ananas,ıspanak ve yeşil çay, karın ve bel bölgesi için birebir besinler arasında gelmektedir.

 

Kalça ve Basen Bölgesi Diyeti

Bazı kadınlar kalçalarının dolgun olmasını ister bazıları ise kalçalarının büyüklüğünden şikayetçidir. Günde en az 45 dakika yürüme ve 15 dakika kalça eritme egzersizi ile diyete uyum sağlarsanız ortalama 1 hafta içinde gözle görünür bir şekilde kalçalarınızın eridiğini göreceksiniz. Egzersiz döneminde gün içinde 100 gram tavuk eti, 100 gram yağsız kırmızı et veya balık ile beslenmeniz gerekmektedir. Bu 3 besinden biri egzersiz döneminde her öğünde bulunmalıdır.

Vücudun Bölgelerine Göre Diyet Yapın

Bölgesel Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bölgesel diyet yaparken sadece yeme ile o bölgeyi inceltmek mümkün değildir. Diyet döneminde hangi bölgenizi inceltmek istiyorsanız düzenli olarak sadece o bölgeyi çalıştıran egzersizler yapmanız gerekmektedir. Diyet size sadece o bölgeyi inceltmeye çalıştığınızda yardımcı olacaktır. Diyetle daha hızlı bir şekilde ilerleme sağlayacaksınız. Diyet yapmadan önce ilk olarak sağlık durumunuzu da göz önünde bulundurmalısınız.

İlginizi Çekecek Diyetler

Zeytinyağının Faydaları Nelerdir

Diyet Hocası

Zeytinyağının Diyet için Faydaları

Diyet Hocası

Zayıflamak İsterken Kilo Almak

Diyet Hocası

Zayıflamak İçin Doğru Nefes Alma Teknikleri

Diyet Hocası

Zayıflama Konusunda Yardımcı Besinler Nelerdir

Diyet Hocası

Zayıflama İlaçlarının Zararları

Diyet Hocası

2 yorumlar

Arzu Uslanmaz 8 Eylül 2018 at 19:54

Bel bölgem çok kiloluydu bu yüzden çözüm arıyordum kendimi bu sitede buldum. Yazılanları uygulayacağım, teşekkür ederim.

Diyet Hocası 8 Eylül 2018 at 23:41

Biz teşekkür ederiz, o zaman bizi izlemeye devam edin.

Yorumlar Kapalı.