Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet – Ünlülerin en çok uyguladığı diyetleri sizler için sıraladık. Bünyenize en uygun olanlarına bakıp sizler de uygulayabilirsiniz. Tabi uygulamadan önce doktorunuza mutlaka danışın. Peki, Ünlülerin Uyguladığı 5 İlginç Diyet nedir?

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

1)Natalie PortmanÜnlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Siyah Kuğu Filmi’nde balerini canlandırmak için 44 kilogram olması gereken Natalie çok zor bir diyete girdi. Günde yalnızca yarım greyfurt, bir avuç badem ve havuç tüketti. Diyetle beraber Ağır bir fitness da var. 2 yılda 2-8 saat arası dans eğitimi aldı. Ayrıca her gün 2 kilometre civarında yüzüyordu.

2)Christian BaleÜnlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Makinist adlı filmde oynamak için oldukça kilo verdi. Çünkü filmdeki rolü insomnia hastalığıydı. İlk bir ayda 1 adet elma veya 1 kutu ton balığı tüketti. İçecek olarak su ve kahve içti. Bu şekilde beslenmesi zararlı gözükse de aktör sürekli vitamin desteği alıyordu.

3)BeyonceÜnlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Rüya Kızlar Filmi için 20 kilo vermesi gerekiyordu. İki hafta boyunca su, akçaağaç şurubu, limon suyu ve biber yedi. Beyonce sonuç olarak oldukça iyi olan bu diyeti bir daha uygulamayacağını söylüyor.

4)Matthew McConaugheyÜnlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Kendisine en iyi oyuncu Oscar ödülünü kazandığı Sınırsızlar Kulübü Filmi için 4 ay gibi bir sürede oldukça etkili olan bir diyet uyguladı ve 4 ayın sonunda toplamda 30 kilo verdi. Diyetin aslı fazla miktarda sıvı ve proteindi. Ancak aktör zor kısmının psikolojik olduğunu belirtiyor.

5)MadonnaÜnlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Bu liste Madonna’sız olmazdı. 58 yaşında ve hiçbir zaman kalori almıyor. Madonna bunun yalnızca temiz havayla bağdaştırıyor. Yemekleri sadece koklarken yalnızca tuzlu su çorbası tüketiyor. Arada yemek yese de kısa sürede onları da yok ediyor.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası

Ünlülerin Kullanmış Olduğu Diyetler

Diyet Hocası