Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir – Bilindiği üzere birçok kadının ortak problemlerden birisi kilodur ve bu konuyla ilgili türlü türlü yollara başvururlar. Bu yollardan birisi de hiç şüphesiz diyet programlarıdır. İnternet üzerinde veya çeşitli kitaplarda diyet listeleriyle ilgili birçok örnek bulunmaktadır. Fakat en doğrusu bir diyetisyenden yardım alarak uygulanacak diyet programıdır. Peki, Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir?

1 Ayda 8 Kilo ile Gülben Ergen Diyeti

Bu diyetin en önemli unsurlarından birisi bol su. İlk olarak haftanın her günü güne 1 litre su içerek başlanır. Yarım saatin geçmesinin ardından yaklaşık sekiz kilometre hızlı tempo yürüyüş yapılır. Hafif düzeyde yapılan bu spordan sonra kahvaltı için yumurta, bir çeşit peynir ve maydanoz tercih edilir. Kahvaltıdan sonra ara öğün olarak sade kahve içilir ve öğle yemeğinde tavuk göğsü ile yapılmış bir salata yenir. Akşam yemeğinde ise balık veya et yanında da salata.

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Her ay 1 Kilo Berna Laçin Diyeti

Bu diyette özellikle yapılması gereken hiçbir şey yok. Berna Laçin, vücudun kilosunu kontrol etmesi veya kilo vermesi için her şeyden yenilmesini ancak az yenilmesini tavsiye ediyor. Bunun yanında her türlü fast food gıdadan uzak durarak, bol bol hareket ediyor.

Uygun Bütçeli Seda Sayan Diyeti

Bu diyet için ilk olarak sabahları 5-6 adet kuru kayısı ve 2-3 bardak su içmek gerekiyor. Ardından ara öğün olarak bitki çayı ve öğle yemeğinde salata mutlaka tüketilmeli. Akşam için ise balık ya da et yemeği ve yanında yoğurt yada salata.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Kullanmış Olduğu Diyetler

Diyet Hocası