Ünlülerin Formda Kalma Sırları

Ünlülerin Formda Kalma Sırları

Ünlülerin Formda Kalma Sırları – Ünlü sanatçıların formda kalmak için uyguladıkları pek çok yöntem bulunur. Bu yöntemler arasında birbirinden farklı seçenekler yer alırken ünlülerin formda kalma sırları ile kilo verebilmek ve verilen kiloyu sabitleyebilmek mümkün olur.

Sıcak Yoga

Bilinen yoga seanslarının aksine 40 dereceye kadar ısıtılmış bir oda içerisinde 26 adet seri yoga hareketinin yapıldığı bu seanslarda kişi hem toksinlerini atmakta hem de kilo verebilmektedir. Bu formda kalma yöntemini uygulayan sanatçılardan biri Serenay Sarıkaya’dır.

Ünlülerin Formda Kalma Sırları

Kiraz Diyeti

Sınırsız kiraz yiyebilme özelliği ile gün içerisinde verilen bir listeye uyum sağlayarak kısa süre içerisinde kilo verebilme ve verilen kiloyu sabitleyebilme özelliğine yarayan bu diyeti sürekli kilo alıp vermesi ile bilinen Sibel Can uygulamıştır.

Plazma Diyeti

Tamamen beyaz et tüketimine ve daha çok balık tüketimine dayalı olan bu diyeti uygulayanlardan biri Ceyda Düvenci’dir. Levrek ve palamut tüketiminin ağırlıkta olduğu bu diyette açlık krizlerinde ananas ile başa çıkarak kısa sürede kilo verebilmek mümkün olur.

Tarçınlı Su Diyeti

Gülben Ergen’in uyguladığı diyet türlerinden bir tanesi olarak tarçın ile suyu yaklaşık 10 dakika kadar kaynatmak ve gün içerisinde tüketilecek olan sürahinin içerisine bu karışımı alarak zerdeçal, zencefil, karanfil ve defneyaprağı ile karıştırmak gerekir. Yaklaşık 2 litre kadar hazırlanmış olan bu suyu gün içerisinde tüketerek kilo verebilmek mümkün.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası