Uma Thurmannın Tatlı Diyeti Nasıl Yapılır

Uma Thurmannın Tatlı Diyeti Nasıl Yapılır

Uma Thurmannın Tatlı Diyeti Nasıl Yapılır – Diyet yapmak ve kilo vermek söz konusu olduğunda belli uzman doktorlar kadar ünlülerin izledikleri yollar da kadınlar tarafından sıklıkla takip edilir. Her diyetin her beden için uygun olmadığı bilinmesine karşın yine de bilinen ünlülerde etkileri kesin gözle görüldüğünden dolayı daha fazla dikkat çeker. Kusursuz fiziği ile dikkat çeken Uma Thurman da bu ünlülerden bir tanesidir. Sanatçının en iyi bilinen ve onunla özdeşleşen diyeti ise tatlı diyetidir. Tatlı konusunda ciddi sorunlar yaşayanlar için Uma Thurman’nın tatlı diyeti nasıl yapılır? Sorusunun cevabı oldukça önemlidir.

Uma Thurmannın Tatlı Diyeti Nasıl Yapılır

Çikolata Diyeti Nedir?

Ünlü oyuncu Uma Thurman Quentin Toronto’nun yönettiği film olan Kill Bill için çekimler sırasında 10 kilo vermek zorunda kalmıştır. Bunu yapabilmek için oldukça kısa süresi olan sanatçının sıradan diyetlerden daha farklı bir diyete ihtiyaç duyması sonucu ortaya çıkan çikolata diyeti sanılanın aksine oyuncunun kilo vermesi için kullanılmıştır. Menüleri özel bir diyetisyen tarafından hazırlanan diyet oyuncunun başarılı şekilde kilo vermesine imkân tanımıştır.

Nasıl Bir Diyettir?

Diyet için ilk gün kahvaltıda 30 gram çikolata ve 1 fincan kahve, öğlen şekersiz çikolata ve kahve, akşam şekersiz çikolata ve kahve şeklinde ayarlanmıştır. Fiziksel aktivitelerden kaçınmak gerekir.

Etkileri Nelerdir?

Kısa süre içinde kilo vermek isteyenler için önerilir. Tatlı krizi yüzünden diyet yapamayanlar için çok uygundur.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası