Tarkanın Megastar Diyeti Nasıl Yapılır

Tarkanın Megastar Diyeti Nasıl Yapılır

Tarkanın Megastar Diyeti Nasıl Yapılır – Megastar olan Tarkan’ın 20 gün içerisinde 8 kilo verdiği diyeti, aç kalmadan ve spor yapılarak zayıflanabileceğini ortaya koymuştur. Tarkan, diyetin yanı sıra, günlük 1,5 saatten oluşan antrenmanları da yaparak daha hızlı kilo vermişti. Tarkan’ın uyguladığı bu diyeti spor hocası olan Kerim Topsakal geliştirmiştir. Bu diyette yağ ve şekerden uzak durulması, bunların bulunmadığı tüm gıdaların tüketilmesinin mümkün olduğu bilinmektedir. Böylelikle Tarkan diyeti ile istenilen birçok gıda tüketilirken, diğer diyetlere nazaran da daha kolay uygulanmaktadır. Peki, Tarkan’ın megastar diyeti nasıl yapılır?

Diyet Listesi Nedir?

Diyet listesine göre sabah öğünleri, 2 dilim kepekli ekmek veya yulaf ezmesi tercih edilebilir. 100 gram yağsız lor peyniri, domates, biber ve badem salatası tüketilebilir. İçecek olarak bir bardak çay veya diyet süt, kahvaltıdan yarım saat sonra da greyfurt, portakal, havuç ya da elma suyu içilmelidir.

Tarkanın Megastar Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet listesine göre öğlen, haşlanmış patates iki adet olmalı ve orta boylu olarak tercih edilmelidir. 150 gram kadar yağsız et ve yine yağsız ve tuzsuz olmak kaydı ile salata tüketilmektedir. Tok tutan ve lif kaynağı olan orta boy bir muz veya kivi tercih edilmelidir.

Diyet listesine göre akşam, sebze yemeği, sebzeli olarak limonlu olarak pilav, üç adet haşlanmış yumurtanın sadece beyazı tüketilmelidir. Yemeğin yanında ise, meyve salatası tercih edilmelidir.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası