Sinem Kobal Çorba Diyeti Nasıl Yapılır

Sinem Kobal Çorba Diyeti Nasıl Yapılır

Sinem Kobal Çorba Diyeti Nasıl Yapılır – Sinem Kobal’ın formda kalması, zayıf kalmasının sebebi herkes tarafından merak ediliyordu. Ardından Sinem Kobal’ın çorba diyeti uyguladığı ortaya çıktı. Dolayısıyla Sinem Kobal çorba diyeti nasıl yapılır? Sorusu ortaya çıktı.

Çorba Diyeti Hakkında

Bu çorba diyeti %100 bitkisel ürünlerden oluşurken fazla kilolardan kurtulmak için birebir bir diyettir. Sinem Kobal’ın uygulamış olduğu çorba diyetinin formülü de oldukça basit ürünlerden meydana geliyor.

Yağ Yakan Diyet Çorbası

Bu çorbanın içerisinde 1-2 adet domates, 2 adet yeşil biber, 6 adet büyük soğan, 1 demet maydanoz ve 1 orta boy lahana bulunması gerekiyor. Ardından sebzeler küçük küçük kesilip bir tencereye attıktan sonra tencere dolana kadar su ilave edilmelidir. Üzerine etsuyu tableti, biber veya tuz ilave edilebilir. 10 dakika hızlı ateşte kaynatılmalıdır. Bu çorbanın en güzel tarafı ise içtikçe kilo kaybına sebep olmasıdır. Ancak sürekli olarak tüketilmemelidir. Yanında başka yiyeceklerde olmalıdır.

Bir Haftalık Diyet Listesi

İlk gün çorba ve meyve günüdür. Ancak meyve olarak muz, kavun ve karpuz tüketilmemelidir. İkinci günde ise çorba ve sebze günüdür. Çorbanın yanında her türlü sebze yenebilirken yapraklı sebzeler daha çok tavsiye ediliyor. Üçüncü gün çorba ve meyve günüyken Dördüncü gün çorba meyve ve sebze, beşinci gün et, domates ve çorba günü, altıncı gün yeşil sebze, et ve çorba günü, yedinci günse meyve suyu, sebze ve çorba günüdür.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası

2 yorumlar

Aydan Kırmızı 13 Ekim 2018 at 17:57

Çorba diyeti ile Zayıflamak bence güzel olacak ve organik çorba tarifleri şahane.

Diyet Hocası 13 Ekim 2018 at 19:25

Teşekkür ederiz.

Yorumlar Kapalı.