Seda Sayan Diyeti Nasıl Yapılır

Seda Sayan Diyeti Nasıl Yapılır

Seda Sayan Diyeti Nasıl Yapılır – Eskiden balıketli bir kişi olsa da Seda Sayan uzun senelerdir kilo almayan ve oldukça zayıf ünlü isimlerden biri. Her seferinde yediği şeylere çok dikkat ettiğini bildiren Seda Sayan diyeti nasıl yapılır? Sorularını akla getiriyor Seda Sayan özellikle kurutulmuş meyveleri hayatından atmadığını ve açlık krizlerini badem tarzı tok tutma özelliğine sahip besinlerle geçiştirdiğini söylemektedir.

Seda Sayan Diyeti Nasıl Yapılır

3 ana öğün olup ve 3 ara öğünden meydana gelen oldukça sağlıklı bir diyettir. Az az ve sıkça yemek metabolizmayı hızlandıran, kan akışını artıran ve sağlıklı bir beslenme çeşididir. Yemek arasında çok uzun vakit geçmesi kişinin çokça acıkmasına ve doğrudan bir sonraki öğünde daha çok yemesine sebep oluyor. Bu nedenden ötürü kilo vermek ve kilo almak istemeyen insanlar kesinlikle ara öğünler yaparak yemek yemeyi alışkanlık haline getirmeliler.

Seda Sayan Diyeti Diyet Listesi

Sabah; Kahvaltı öncesi 2 büyük bardak limonlu ılık su ve 6 kuru kayısı, Yarım saat sonra 2 tane domates, 2 dilim hafif yağlı beyaz peynir. Ara öğün; 10 tane badem, 1 bardak yeşil çay(şekersiz) Öğle; 2 dilim kepek ekmek yardımıyla hazırlanmış kaşarlı, yağsız, domatesli tost, bol yeşillikli salata 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ilave edilmiş şekilde. Ara Öğün; 5 adet kuru kayısı, 3 ceviz. Akşam; bol yeşillikli salata (1 tatlı kaşığı zeytinyağı ilave edilmiş), 350 gr somon veya balık ızgara

Seda Sayan Diyeti Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günde 10-13 bardak miktarınca su içmeyi ihmal etmeyin, Mümkün olduğunca haftanın 4-5 günü en az 45 dakikalık yürüyüşler yapın, balık yemeye özen gösterin.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası