Scarlett Johanssonun Düşük Kalori Diyeti

Scarlett Johanssonun Düşük Kalori Diyeti

Scarlett Johanssonun Düşük Kalori Diyeti – Hollwood’un önemli yıldızlarından biri olan Scarlett Johansson’un uyguladığı ve oldukça başarılı sonuçlar elde ettiği diyet, orman meyveleri, yulaf ve protein içeren oldukça basit bir diyet programından oluşmaktadır. Ayrıca bu diyet programının yanı sıra ağırlık ve güç içeren yoğun bir egzersiz programı da uygulamıştır. Bu yoğun antrenman sırasında açlık hissetmemesi ve ihtiyacı olan enerji seviyesini korumak için diyet öğünlerini sık ve küçük miktarlara bölmüştür. Scarlett Johansson’un düşük kalori diyeti her bireyin uygulayabileceği ve kolayca bulanabilen ürünlerden oluşmaktadır.

Scarlett Johanssonun Düşük Kalori Diyeti

Kahvaltı Öğünü

Bu öğünde güne başlarken klasik bir kahvaltı olan iki adet yumurta ile hazırlanmış omlet ve bir kase yulaftan oluşan bir menü tüketilmelidir. Yulaf ezmesine aroma katmak için de orman meyveleri ekleyebilirsiniz. Hazırlanan omlet ise organik taze soğan,kaşar peyniri ve birazda baharat içeren bir tariften oluşmaktadır. Kahvaltıda orman meyveleri ile tatlandırılmış yulaf ezmesi tüketmenin, düşük yağlı ve oldukça yüksek enerji içeren iyi bir öğün olduğu önemli bir ayrıntıdır. Kompleks karbonhidratlar açısından oldukça zengin olan doğal ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor.

Öğle Yemeği Menüsü

Öğle yemeğinde tercih edilen biraz zeytinyağı ve limon ilavesi içeren taze soğan, kinoa ve hindibalı salatadır. Bu tarif ile oldukça az kalori alırken içerisinde bulunan kinoa ile tokluk hissini dengelemiş olacaksınız.

Ara Öğünler

Scarlett Johansson bu öğünlerde ise enerji veren elma ve badem gibi yiyecekleri tercih etmektedir. Alkol tamamen yasaklı grupta yer almalıdır. Alkol yerine badem sütü, ev yapımı limonata veya yeşil smoothie tüketmektedir. Limonata tercih ederseniz çok az miktarda şeker kullanması unutulmamalıdır. Tüm bunların yanı sıra bol su tüketimi yaparak vücut susuz bırakılmamalı.

Akşam Yemeği

Bu öğünde ise protein açısından zengin olan buğulama balık, kırmızı soğan, lahana ve brokoli tüketilmiştir. Böylece çok fazla yemek yemeden yüksek besin içeriğine sahip yiyecekler ile vücudun tüm ihtiyacı karşılanmıştır.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası