Sarah Jessica Parkerın Diyeti Nasıl Yapılır

Sarah Jessica Parkerın Diyeti Nasıl Yapılır

Sarah Jessica Parkerın Diyeti Nasıl Yapılır – Tüm ünlülerin bir diyet sırrı olduğu gibi Sarah Jessica Parker’in da formda kalmasını sağlayan bir diyet formulü var. Sanatçıyı beğenenler Saraj Jessica Parker’in diyeti nasıl yapılır? Sorusunda araştırma yapıyorlar. Sarah Jessica Parker diyet reçetesinde karbonhidrat ve protein ağırlıklı bir formul benimsemiş, kandaki glikoz seviyesini dengede tutarak formda kalmayı sağlamıştır. Diyetin bir diğer püf noktasını ise Avustralya fındık yağı tüketiminin bol oranda olması oluşturuyor.

Sarah Jessica Parkerın Diyeti Nasıl Yapılır

Karbonhidrat

Sarah Jessica Parker’ın uyguladığı diyetin bir diğer adı Hampton Diyetidir. Doğal glisemik seviyesini dengeleyen diyetin ilginç yönü karbonhidrat tüketiminin büyük ölçüde oluşudur. Ekmek seçiminde ilk tercih çavdar ekmeği oluyor. Öğünler atlanmıyor ve öğün aralarında ananas ve mango suyu tüketiliyor. Diyette ayrıca pişirilmiş yiyecekler Avustralya fındık yağı kullanılarak hazırlanıyor. Diyetteki başarının sırrını Avustralya fındık yağı tüketimi oluşturuyor. Sağlık açısından oldukça yararlı olan bu yağ ile cilt sağlığı korunduğu gibi zayıflamaya önemli bir etki sağlıyor. Esmer pirinç ile hazırlanan tart benzeri karbonhidrat her gün farklı öğünlerde alınabiliyor.

Protein

Diyette öğünlerde, farklı protein gıdaları yer alıyor. Özellikle balık ve tavuk yenilmesi gerekiyor ve tuz oranına dikkat ediliyor. Bu gıdalar haşlandıktan sonra ezilme yöntemi ile tüketildiğinde sindirimi çok daha kolay oluyor ve tok tutucu etki gösteriyor. Hipoglisemi önlemini almak için elma, armut ve erik kurusundan yararlanılıyor.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası