Paris Hilton Diyeti Nasıl Yapılır

Paris Hilton Diyeti Nasıl Yapılır

Paris Hilton Diyeti Nasıl Yapılır – Aktris, sosyalist, şarkıcı, manken, moda tasarımcısı ve Hilton Hotels’in mirasçısı olan Paris Hilton, kısmen onunla ilgili skandallar yüzünden can atıyor ve kıskanılacak figürü nedeniyle dinleniyor. Çocukluğundan, çoğunlukla hayırseverlik etkinlikleri için modellemeye başlayan Paris, Donald Trump’ın modelleme ajansı tarafından 19 yaşında ilk büyük definesine çıktı. Herkes onu yaşamı ile ilgilenirken bazı kadınlar yaşına rağmen nasıl bu kadar güzel ve fit göründüğünü de merak ediyor. Kadınların aklına olan paris hilton diyeti nasıl yapılır? sorusunun cevabına bakalım.

Paris Hilton Diyeti Nasıl Yapılır

Paris Hilton Diyet Planı

Her zaman spordan yana olan Paris Hilton, sağlıklı yiyecekleri organik olarak evinde kendisinin yaptığını söylüyor. Hiç bir yemekten kaçmadığını söyleyen Hilton, her yemekten yediğini sadece porsiyonu küçük tuttuğunu belirtiyor.

Paris Hilton Rutin Egzersiz

Vücut parçalarınızı şekillendirmek için özel egzersizler yapmazsanız, Paris gibi tonlu ve kıvrımlı figürler elde etmek imkânsızdır. Günün yaklaşık 1 saatini vücut şekillendirici egzersizlere ve 1 saatini ise hafif tempolu koşuya vermektedir.

Paris Hilton Diyet Yiyecekleri

Paris Hilton yaptığı bir açıklamada ücretli bir şekilde yardım almadığını söylemiştir. Tamamen kendisini egzersize verdiği söyleyen ünlü, pizza, hamburger gibi hızlı, fast-food yiyeceklerinden uzak durduğunu yemeklerini kendi evinde yaptığını ve porsiyonları her zaman düşük tuttuğunu söylemektedir. Dondurma, çikolata ve patates kızartmasını ise ayda 1-2 defa yediğini, diyet listelerine uymadığını tamamen kendi aklından bildiği gibi diyet yaptığını belirtmiştir.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası