Nükhet Duru Diyeti Nasıl Uygulanır

Nükhet Duru Diyeti Nasıl Uygulanır

Nükhet Duru Diyeti Nasıl Uygulanır Magazin gündeminde yer alan sanatçılar özellikle diyetleri ile gündeme gelirler. Bu diyetleri ile gündeme gelen sanatçılardan bir olan Nükhet Duru adıyla anılan Nükhet Duru diyeti nasıl uygulanır? Hakkında diyet programlarında açıklamalarda bulunarak herkesi bilgilendirdi.

Nükhet Duru Diyeti Nasıl Uygulanır

Nasıl Yapılır?

Bu diyetteki amacın yakıcı özelliği olan kırmızıbiberin yoğun olarak kullanılması ve yumurta dâhil tüm beslenmelerde organik ürünlerin kullanılmasına bağladı.

Yaşına rağmen fit görüntüsü ile dikkatleri üzerinde toplayan sanatçıya diyetisyen olarak Yelda Kahvecioğlu’nun destek verdiğini ve diyet programına harfiyen uyduğunu belirten Nükhet Duru acı kırmızı biberin içerisinde bulunan proteinin tok tutucu özelliğine ayrıca değindi. Kırmızıbiberin etkisine bir de yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıklarında da yaptığı değişiklikleri ekleyen Nükhet Duru kısa sürede 7 kilo vermenin sağlığında her hangi bir olumsuzluk yaratmadığını dile getirdi.

Yapılması Gerekenler

Nükhet Duru diyeti olarak akıllarda yer alan diyet programını uygulamak isteyenlerin yapması gerekenler; Yaşam ve beslenme alışkanlıklarını değiştirmek, organik ürünler kullanmak, kırmızıbiberi sıklıkla çiğ ya da pişmiş tüketmek ayrıca düzenli egzersizler başlıkları altında toplamak gerekir.

Sanatçılar özellikle albüm çıkaracakları zaman görselliklerine ayrı bir önem vermek zorunda kalırlar. Çekimler esnasında şık, genç, fit görünmek isterler. O yüzden albümleri piyasaya çıkmadan önce bir diyetisyenden destek alır ve uygun diyet programları yaparlar. Farkı kısa sırada gözle görülen bu diyetlerden biri de Nükhet Duru diyeti olarak tüm topluma hediye kaldı.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası