Kate Hudson Diyeti Nasıl Yapılır

Kate Hudson Diyeti Nasıl Yapılır

Kate Hudson Diyeti Nasıl Yapılır – Hamilelik sonrası verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çeken Kate Hudson, sırlarını açıkladı. Fazla kilolarından muzdarip olan ve Kate Hudson Diyeti Nasıl Yapılır? Diye araştırma yapan insanlara tavsiyelerde bulundu. Güne mutlaka limonlu su ile başlanılması gerektiğini vurgulayan Kate Hudson, günde en az beş öğün yenilmesi gerektiğini belirtmekte. Bu öğünlerde sebze ağırlıklı beslenilmesinin yanı sıra tavuk göğüs eti ve balık gibi yağsız protein kaynaklarının tüketilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Peki, daha ayrıntılı şekilde Kate Hudson Diyeti Nasıl Yapılır?

Kate Hudson Diyeti Nasıl Yapılır

1800 Kaloriyi Geçmeyin

Sağlıksız yağlardan, fast food ve glüten içeren gıdalardan uzak durduğunu belirten Kate Hudson, zayıflamak için günlük 1800 kalorinin geçmediğini ve bu kalori takibi için çeşitli telefon aplikasyonlarından yardım aldığını belirtti.

Sebze yemekten sıkılan veya sevmeyen insanlar için yeşil ağırlıklı sebze suları yapıp içmelerini önerdi.

Bunun yanı sıra kırmızı etten de uzak durulması ve süt ürünlerinin çok fazla tüketilmemesinin gerektiğinin altını çizdi.

Mutlaka Spor Şart

Diyetin yanında mutlaka spor yapılması gerektiğini de belirten Kate Hudson, kendisinin haftada iki kez plates ve yağ yakımını destekleyen Soul Cycle egzersizlerini yapmasının keskin bacak hatlarına sahip olmada oldukça etkili olduğunu belirtti.

Sabah kahvaltısında mutlaka limonlu su tükettiğini ve kilo vermede bunun oldukça etkili olduğunu belirtti.

Bunun yanı sıra akşam yemeklerinin de oldukça önemli olduğunu ve kahverengi pirinç gibi glütensiz karbonhidrat kaynaklarının tüketilmesinin gerektiğini vurguladı. Bunun yanında akşamlar yağsız protein kaynaklarının yanı sıra ıspanak gibi yeşil yapraklı sebzelerin bolca tüketilmesi gerektiğini belirtti.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası