Hakkımızda

Diyet Hocası

Diyetciniz Uzman Kilo Verme ve Alma Sitesi Hakkında

Uzmanlarımız diyetisyen arkadaşlarımız bire bir zayıflama yöntemleri uygulamış ve bunları bizlerle zaman içinde paylaşmış sağlıklı ve hızlı kilo verme konusunda yaptıkları diyet ile bizlerinde sağlıklı diyet listesi oluşturmamız için zayıflamak istiyorum diyenlere yardımcı olmamızı ve bu web sitemiz ile de tüm deneyimlerimizi paylaşmamıza vesile olan herkese teşekkür ediyor ve yaptığımız işten gurur duyuyoruz.

Ayrıca; uzmanlarımız tarafından hazırlanan ideal kilonuza sağlıklı beslenerek ulaşmak için, yazılan makale, haber ve tüm içeriklerimiz tamamen birikimlerimizin ücretsiz şekilde paylaşımı içindir.

Bu sebeple lütfen aklınıza takılanları bizlere mail ile değil mümkün ise yazılarımızın altındaki alanlara yorum/soru olarak yapın, çünkü mail tüm arkadaşlarımıza tanımlı değil, herkesin ayrı mailini yazıp sizleri de yormamış olalım zaten yorum olarak sorduklarınız veya olumlu olumsuz bildirimleriniz tüm arkadaşlarımız tarafından online olarak görülecektir.

Bu aşamada yazılarımızı okurken sağlıklı bir şekilde kilo kaybederken, en doğru beslenme alışkanlığını kazanabilmeniz için yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Yazılarımızı okudukça en sevdiğiniz besinleri hayatınızdan çıkarmadan uzun dönemli bir başarı elde etmenizi istiyoruz.

Unutmayın ki medyatik denilen aslında bizlerinde sayfaların da paylaştığı bu diyetlerle kısa zamanda çok kilo kaybı yaşandığı gözlemlenir ve bu diyetlerin de bu sebepten popüler olduğunu biliyoruz, “Medyatik diyetler, kontrol altında olmayan, 70 kilo bir insanla 50 kilonun aynı programı uyguladığı diyetlerdir. Kişinin gereksinimine göre düzenlenmemiştir. Evet zayıflatır ancak nadiren yan etkileri de olabilir. Su ve kas kaybına sebep olabilirler. Kolestrol yükselir, damarlarda plaklar oluşturur ve ani ölümlere sebep olabilirler” bu bilgiler ışığında diyet’ iniz aşamasında uzman diyetisyen’ lerden destek almanız hatırlatılır.

Diyet : Sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo kaybederek sürdürülebilir sağlıklı bir yaşama başlamanızı sağlar.

Diyet Hocası / diyetciniz.com