Ceyda Düvenci Plazma Diyeti Nasıl Yapılır

Ceyda Düvenci Plazma Diyeti Nasıl Yapılır

Ceyda Düvenci Plazma Diyeti Nasıl Yapılır – Sanat ve iş dünyasının görsel olarak televizyon ekranlarında sürekli olarak yer aldığı bilinmektedir. Ancak bu görsellikte olanların ortak şikâyeti ekranda olduğundan fazla kilolu görünmeleridir. Bu ekran azizliği olarak bilinen kötü durum plazma diyeti diye bir diyet programının oluşmasını sağlamıştır. İlk uygulayanlar arasında yer alan ve Ceyda Düvenci olması ve Ceyda Düvenci plazma diyeti nasıl yapılır? Sorusuna cevap bulmak.

Niçin Yapılır?

Doğum, gebelik, aşırı ve dengesiz beslenme, kronik bir hastalığa bağlı olarak alınan ilaçlar gibi farklı nedenlerle alınan kiloların her açıdan yarattığı rahatsızlığı ortadan kaldırmak için yapılan ideal kiloya gelebilme çalışması. Ceyda Düvenci de gebelik sonrası aldığı fazla kiloları vermek ve ayrıca televizyonlarda ideal kilosunda görünmek için diyetisyen desteği eşliğinde bu diyeti yaparak istenilen kiloya gelmiştir.

Nasıl Yapılır?

Ceyda Düvenci plazma diyeti, beyaz et beslenmeli ve bu beyaz ette levrek ve palamut dışında balık tüketmemesi ayrıca bunlara ilaveten açlığı bastırmaya yönelik 8 öğün sağlıklı ve önerilen besinleri tüketmeye yönelik yapılan bir diyettir. Bu beslenmeye ilaveten ideal kiloya gelinceye kadar diyet programı boyunca spor aktivitelerinden oluşmaktadır

Sağlıklı Bir Diyet Midir?

Uzmanlarca hızlı kilo vermeye yönelik uygulanan diyetler sağlıklı görülmemektedir. Ancak kaç kilodan kaç kiloya düştüğü ve bu süreç ne kadar bir süreç olduğu önemlidir. Düvenci 2 ay gibi bir sürede 10 kilo vererek plazma diyetini gerçekleştirmiştir.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası