Bunları Yap ve 7 Günde 10 Kilo Ver

Bunları Yap ve 7 Günde 10 Kilo Ver

Bunları Yap ve 7 Günde 10 Kilo Ver – Çok kısa zamanda 10 kilo vermek mi istiyorsunuz, hızlı kilo vermek için bunları yap ve 7 günde 10 kilo ver!

7 Günde 10 Kilo Nasıl Verilir?

Sağlıklı kilo verme haftada 1 – 1,5 kg kaybıdır. Ancak çok acil kilo vermeniz gereken durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarda en kısa sürede fazlalıklarınızdan kurtularak ideal kilonuza düşmek isteyebilirsiniz. 10 kilo vermek istiyorsanız önerileri uygulayabilirsiniz.

Bunları Yap ve 7 Günde 10 Kilo Ver

  1. Kalori Alımınızı Sınırlayın

Kalori alımınızı ciddi bir şekilde sınırlayarak çok kısa zamanda kilo verebilirsiniz. Bunun için günde 1200 kaloriden fazla kalori tüketmeyin. Bunun için kalori hesaplama araçlarından yararlanın ve günlük tüketmeyi hedeflediğiniz kalori için hangi besinden ne kadar tüketmeniz gerektiğini hesaplayın.

  1. Karbonhidratları Azaltın

En çok kalori içeren besinler karbonhidratlardır. Karbonhidratları azaltarak 7 günde 10 kilo verebilirsiniz. Bunun için gün içerisinde tükettiğiniz ekmek, makarna, patates gibi besinleri azaltın.

  1. Az Kalorili Besinlere Yönelin

Az kalorili olan sebze ve meyveleri keşfedin. Bu sebze ve meyveler kilo verme sürecinizde size yardımcı olacaktır. Örneğin kabak, salatalık, marul ve yeşilliklerin kalorisi 0’a yakındır ve bu besinleri istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Karbonhidratları azalttıktan sonra karbonhidratların yerini kalorisi düşük bu besinler ile doldurarak kilo verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

  1. Rafine Şekerden Uzak Durun

Rafine şekeri hayatınızdan çıkarın. Şeker çok kalorili bir besin olmasının yanı sıra ani açlık krizlerine yol açabilen ve kan şekerinin dengesini bozan bir besindir. Bu neden ile şekeri azaltın ve şeker yerine bal, tatlandırıcı, akçaağaç şurubu gibi alternatif besinleri kullanın.

  1. HIIT Spor Programlarını Uygulayın

En hızlı kalori yaktıran HIIT spor programları ile kısa zamanda kilo vermek istiyorsanız bunu başarabilirsiniz. Spor yaptığınız için hem verdiğinizden daha fazla kilo vermiş gibi görünecek hem de kilo verme sonrası çatlak ve sarkmaların önüne geçeceksiniz.

İlginizi Çekecek Diyetler

Zayıflamak için Öneriler

Diyet Hocası

Uzun Vadeli 25 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Diyet Hocası

Şok Diyetler Zararlı mı

Diyet Hocası

Şok Diyet Tuzağı

Diyet Hocası

Şok Diyet ile Zayıflama

Diyet Hocası

Protein Diyeti Zararlı Mıdır

Diyet Hocası