Beyonce Limonata Diyeti Nasıl Yapılır

Beyonce Limonata Diyeti Nasıl Yapılır

Beyonce Limonata Diyeti Nasıl Yapılır – Ünlü oyuncu Beyonce’nin 10 günde 20 kilo verdiği şok diyet ile hızlı kilo vermek mümkün. Son zamanların en popüler içeceği olan limonata ile yapılan diyet sayesinde Beyonce Knowles hızlı kilo vererek bu diyetin gücünü kanıtladı. Asıl amacı vücuttan sağlıksız maddeleri ve toksinleri atmak olan beyonce limonata diyeti nasıl yapılır? Konusunda ilk dikkat edilmesi gereken bilinçli olarak diyeti yapmaktır.

Limonata Diyeti

Limonata diyeti boyunca kesinlikle katı besinler alınmamalı ve sadece sıvı beslenilmeli. Bol miktarda saf ve sıkılmış limon suyu, akçaağaç şurubu ile Arnavut biberi tüketilmektedir. Bu besinlerden hazırlanmış özel karışım ile yapılan limonata diyetinin belli bir süresi yoktur. Günde 6 ile 12 bardağa kadar içilmesi serbest olan bu karışım, acıktıkça da tüketilebilinir. Vücudu arındıran aynı zamanda kiloların gitmesini sağlayan diyet boyunca bitki çayları ve tuz- su banyosu denilen karışım da tüketilebilir.

Beyonce Limonata Diyeti Nasıl Yapılır

Limonata Diyeti Karışımı

Özellikle tüketileceği zaman hazırlanması gereken mucizevi karışımın malzemeleri:

  • 2 çorba kaşığı taze sıkılmış limon suyu
  • 2 çorba kaşığı akçaağaç şurubu
  • Az miktarda Arnavut biberi
  • 300 ml oda sıcaklığında su

Bütün bu malzemelerle yapılacak ve tek seferde içilecek olan karışıma ek olarak tuz- su banyosu olarak adlandırılan karışım da günde iki kere olmak şartıyla kullanılabilir. İki yemek kaşığı kaya tuzu ile bir bardak suyun karışımından oluşan tuz- su banyosu tansiyonu dengelerken sindirime de iyi gelecektir.

Limonata Diyetinin Sakıncaları

Aslında üç dört günlük uygulanması gereken ve detoks etkisi olan limonata diyeti vücudu atık maddelerden arındırmaktadır. Fakat düzensiz beslenme, katı gıda alınamaması, uzun süreyle besin gruplarından mahrum kalınması birçok tehlikeyi de beraberinde getiriyor. Uzun süreli uygulandığı takdirde diyet bitiminde katı gıdaların tüketimi zorluk yaşatmaktadır.

Ayrıca limon kullanımı tansiyon düşüklüğüne sebebiyet verdiği için kalp ve tansiyon hastalarının kesinlikle kontrol altında limonata diyeti uygulamaları gerekiyor.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası