Beverly Hills Diyeti Nedir Nasıl Yapılır

Beverly Hills Diyeti Nedir Nasıl Yapılır

Beverly Hills Diyeti Nedir Nasıl Yapılır – Çoğu insan kısa süre içerisinde fazla kilolarından kurtulmak ister. Bunun için de birçok diyet listesine mahkûm olur. Ancak çoğu diyet kısa zaman içerisinde çok fazla kilo verdirmeyi garanti edemez. Doğru seçilen gıdaların doğru zamanlarda alınması ile kilo verdirmeyi garanti eden Beverly Hills Diyeti nedir? Nasıl yapılır? Hakkında bilgi almak isteyenlerin en çok merak ettiği konu ise bu diyet ile kaç kilo verileceği olmaktadır.

Beverly Hills Diyeti Nedir Nasıl Yapılır

Beverly Hills Diyeti ile Kaç Kilo Verilir?

Diyetin süresi sadece otuz beş gün. Bu otuz beş günlük süre içerisinde eğer diyeti doğru şekilde uygular iseniz tam dokuz kilo verebilirsiniz.

Beverly Hills Diyeti İşe Yarıyor Mu?

Beverly Hills Diyeti ilk uygulandığı zaman tam olarak bilinmese de çok eskilerden beri kullanılan bir diyettir. Uzun yıllardır popülerliğini sürdüren bu diyetin amacı kısa sürede fazla kilolardan kurtulmaktır. Metabolizmada hızlanmayı sağlayarak spor yaparak yakılan yağlardan bile daha çok yağ yakar.

Diyet Nasıl Uygulanır?

Diyete başlanmasının ardından geçen ilk on günde sadece meyveler ve meyve sularıyla beslenmek gerekmektedir. Bunların yanında zayıflamaya yarayan bitki çayı da kullanabilirsiniz. Kalan yirmi beş günde ise karbonhidrat, meyve ve proteini eşit olarak tüketmelisiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise bir gün içerisinde örneğin sadece proteinli gıdalar tüketirken diğer gün sadece karbonhidratlı gıdalar tüketmektir.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası