Angelina Jolie Sarımsak Çayı Diyeti Nasıl Yapılır

Angelina Jolie Sarımsak Çayı Diyeti Nasıl Yapılır

Angelina Jolie Sarımsak Çayı Diyeti Nasıl Yapılır – Zayıflamak, fazla kilolardan kurtulmak için yapılması gereken bazı şeyler vardır. Bunların başında profesyonel bir diyetisyen tarafından hazırlanmış kişiye özel sağlıklı bir diyet listesine göre beslenme düzeni oluşturmak gelir. Buna ek olarak kişinin sürekli hareket halinde olması, günde en az 8000 adım atması, düzenli egzersizler yapması gereklidir. Peki, Angelina Jolie Sarımsak Çayı Diyeti Nasıl Yapılır?

​​​​​​Diyete Ek Neler Yapılabilir?

Diyetle birlikte yapılması gereken en önemli şey egzersizdir. Bunun dışında metabolizmayı hızlandırıcı kürlerin kullanılması, yağ yakıcı çayların tüketilmesi de diyet sürecinde kilo verirken vücuda yardımcı olur. Bu yağ yakıcı çaylardan biri olan Angelina Jolie Sarımsak Çayı son dönemde çok popüler olarak tercih edilmektedir. Peki bu meşhur Angelina Jolie Sarımsak Çayı Diyeti nasıl yapılır? Aslında bu sorunun cevabı için öncelikle sarımsak çayının tarifini öğrenmek, ardından da sağlıklı bir diyet listesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini incelemek gerekir.

Sarımsak Çayı Tarifi ve Tüketimi

2 bardak suyun içine 4-5 adet parmak boyunda kuru veya taze zencefil koyulur. Yaklaşık 6 dakika boyunca kaynatılır. Ardından 3 küçük boy sarımsak ve yarım tatlı kaşığı taze limon suyu ilave edilir. Kaynamış karışım ılınınca 2 küçük kaşık bal eklenir ve sabah ve akşam olmak üzere günde en az 2 fincan tüketilmelidir. Bu çay içilirken çok aç veya çok tok olmamaya özen gösterilmelidir.

Sağlıklı Diyet Listesi

Sağlıklı bir diyet listesi, küçük porsiyonlardan oluşan ve sık öğünleri kapsayan bir listedir. Diyet listesinin kişiye özel hazırlanması gerekir. Bu sebeple bir profesyonelden yardım alınmalıdır. Kullanılan ek kürler de aynı şekilde diyetisyen gözetiminde olmalıdır.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası