Adriana Lima Sıvı Diyeti Nasıl Yapılır

Adriana Lima Sıvı Diyeti Nasıl Yapılır

Adriana Lima aç kalan manken anlayışını benimseyecek cinsten uygulamış olduğu bu diyet için oldukça eleştiri alsa da gereken yanıtı verdi. Adriana Lima sıvı diyetini açıkladı. Adriana Lima sıvı diyeti nasıl yapılır? Sorusu da cevabını bulmuş oldu.

Adriana Lima’nın Özel İstikrarsız Diyeti

Lima bu diyetiyle birlikte Victoria’s Secret denildiğinde akla ilk gelen kişi oldu. Önemli bir iç çamaşırı markasının modelliği için vücudunu koruması gereken Adriana Lima beslenmeye dayanan sıkı bir diyet uyguladı. Gelen eleştirilere ise bunun herhangi bir psikolojik bir bozukluk veya herhangi bir takıntı olmadığını söyledi.

Lima’nın Diyet Süresi

Adriana Lima sıkı bir şekilde uygulamış olduğu bu diyeti uzun süreliğine kullanmadığını açıkladı. Ayrıca yalnızca gösteri zamanlarında bu diyete başvurduğunu gösteri bittikten sonra da normal bir şekilde yemek yediğini belirtti.

Adriana Lima Sıvı Diyeti Nasıl Yapılır

Lima’nın Uyguladığı Sıvı Diyeti

Adriana Lima gösterisine çıkmadan 9 gün öncesinden katı yiyecek yemeyi tamamen kesiyor. Ancak kas kaybı yaşamamak için de düzenli olarak süt veya suyla karıştırılan protein takviyesini uyguluyor. Egzersizlerini hiçbir şekilde aksatmayan Lima bunlarla birlikte minimum iki litre de su tüketiyor. Lima gösteriye çıkmasına 12 saat kala artık sıvı tüketimine de son veriyor. Bu sürede suyu kesmesi altta biriken sıvıyı da vücudundan atmasını sağlıyor. Sonuç olarak da Adriana Lima ince bir halde gösterisini gerçekleştirmiş oluyor.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşim Ceren Bozoğlunun Atkuyruğu Çayı Diyeti

Diyet Hocası

Victoria Beckham Alkali Diyeti Nasıl Yapılır

Diyet Hocası

Ünlülerin Zayıflama Yöntemi Lahana Diyeti

Diyet Hocası

Ünlülerin Yaptığı Zararlı Diyetler

Diyet Hocası

Ünlülerin Uyguladığı 5 ilginç Diyet

Diyet Hocası

Ünlülerin Sıkça Tercih Ettiği Diyetler Nelerdir

Diyet Hocası