1,5 Ay İçinde 8 Kilo Verdiren Sağlıklı Diyet Listesi

1,5 Ay İçinde 8 Kilo Verdiren Sağlıklı Diyet Listesi

1,5 Ay İçinde 8 Kilo Verdiren Sağlıklı Diyet Listesi

1,5 ay içinde 8 kilo verdiren sağlıklı diyet listesile dilediğiniz kiloya düşerek sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşabilirsiniz.

1,5 Ayda 8 Kilo Nasıl Verilir?

Eğer 1,5 ayda 8 kilo nasıl verilir diye merak ediyorsanız bunun cevabı son derecede basittir. Yediğiniz ve içtiklerinize dikkat ederek, sağlıklı ve günlük kalori ihtiyacınızı karşılayan bir diyet listesi ile kolayca 1,5 ayda 8 kilo verebilirsiniz.

1,5 Ay İçinde 8 Kilo Verdiren Sağlıklı Diyet Listesi

1,5 Ayda 8 Kilo Diyet Listesi

1,5 ayda 8 kilo diyet listesi aşağıdaki öğün ve ara öğünlerden oluşmaktadır:

Kahvaltı

Kahvaltıda 1 tutam maydanoz, tere, nane gibi yeşillikleri doğrayıp yeşil söğüş salata hazırlayın. Salatanın yanına 1 dilim tam buğday / çavdar ya da kepek ekmeği, kibrit kutusu büyüklüğünde az yağlı beyaz peynir ile birlikte 1 fincan yeşil çay tüketin.

Öğle Yemeği

100 gr civarı tavuk ızgara ya da 3 köfte ya da 1 orta boy ızgara balık hazırlayın. Et grubunun yanına bol salata ve 1 kase yoğurt tüketin. Aynı zamanda öğlen yemeğinde çok aşırıya kaçmadan 1 dilim ekmek, 8 yemek kaşığı haşlanmış makarna ya da 6 yemek kaşığı pilav tüketebilirsiniz.

Ara Öğün

Ara öğünde bir porsiyon meyve, 6 adet grissini ve 1 bardak ayran, 1 kase meyveli yoğurt arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ara öğünlerinizin daha doyurucu olmasını istiyorsanız 2 su bardağı yağsız ve tuzsuz patlamış mısır tüketebilirsiniz.

Akşam Yemeği

  • Akşam yemeğinde bol yeşillikten oluşan bir salata ve etsiz et yemeği
  • Sebze çorbası ve 100 gr ızgara tavuk
  • 6 yemek kaşığı pilav ve ızgara sebze

Öğünlerinden istediğinizi seçerek kendinize diyet listesi oluşturarak 1,5 ayda 8 kilo vererek dilediğiniz kiloya düşebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Zeytinyağının Faydaları Nelerdir

Diyet Hocası

Zeytinyağının Diyet için Faydaları

Diyet Hocası

Zayıflamak İsterken Kilo Almak

Diyet Hocası