1 Hafta 10 Kilo Nasıl Verebilirim

1 Hafta 10 Kilo Nasıl Verebilirim

1 Hafta 10 Kilo Nasıl Verebilirim – Fazla kilolar, tüm insanlar için problem oluşturmuştur. Kilo vermek için birçok yol denenir fakat istikrar olmadığı durumlarda bu yolların hiçbir etkisi olmaz. En etkili yol diyet ve spor yapmak, gıda tüketimini azaltmaktır. Sadece spor yapmak yeterli olmayacak, yapılan sporu diyetle desteklemek gerekecektir. Yaz aylarında daha çok dikkat çeken kilolar için kişilerin aklında 1 hafta 10 kilo nasıl verebilirim ?  Sorusu yer edinmiş durumda. 1 hafta içerisinde 10 kilo verebilmek için oldukça sıkı bir diyet yapmak gerekir. Tüketilen gıdaların yarıya indirilmesi ve zararlı gıdaların hiç tüketilmemesi gerekir. 1 gün uygulanan diyetin etkisi olmayacaktır bu yüzden 1 hafta hiç bozulmadan diyet uygulanmalıdır.

1 Hafta 10 Kilo Nasıl Verebilirim diyorsanız buyurun yazının devamı;

1 Hafta 10 Kilo Verme Diyeti

Sabah kalvaltısında yarım dilim ekmek, bir kibrit kutusu beyaz yağsız peynir ve birkaç adet zeytin yenmelidir. Bunun yanında salatalık ve domates de bolca yenebilir. Öğlen yemeğinde sebze yemeği yenmeli, akşam yemeğinde bir salata veya elma yenilebilir. Bu diyet 1 hafta boyunca bu şekilde gıda tüketimi yapılmalıdır ve bolca su içilmelidir. Sabah kahvaltısından önce yarım saatlik bir yürüyüş veya koşu yapmak metabolizmayı hızlandıracak, kilo verme süresini kısaltacaktır.

Kilo Vermek İçin Spor

Kilo verme süresini azaltmak için spor yapmak, çok önemli bir şeydir. Sabah koşuları, akşam yemeğinden sonra yapılacak olan koşular kilo vermeye oldukça yararlıdır. Koşu bandı, bisiklet gibi spor aletleri kilo vermek için kullanılabilir.

Kilo Vermek İçin Sıvı Tüketimi

Sıvı tüketimi, kilo vermek için çok etkilidir. En fazla tüketilmesi gereken sıvı sudur ve çok günde 3 litre su içmek vücuttaki toksinleri atacak ve kilo vermeye katkı sağlayacaktır.

İlginizi Çekecek Diyetler

Yeşil Çayın Faydaları

Diyet Hocası

Uzmanlar Hangi Diyeti Öneriyor

Diyet Hocası

Uzmanlar Diyet için Neler Öneriyor

Diyet Hocası

Tabata Antrenmanı Fit Danışman

Diyet Hocası

Spor Yaparken Diyet Yapmak Sağlığımızı Etkiler mi

Diyet Hocası

Şeyda Coşkun Zayıflama Programı

Diyet Hocası

2 yorumlar

Hande Eroğ 6 Eylül 2018 at 19:02

Daha önceden diyet yaparken spor yapıyordum ve su içiyordum zaten. Kesinlikle işe yarıyor yapmanızı tavsiye ederi, teşekkürler.

Diyet Hocası 6 Eylül 2018 at 21:20

Tavsiye için teşekkürler.

Yorumlar Kapalı.