21.4 C
New York
26 Eylül 2018
Diyet Hocası

Vücudun Bölgelerine Göre Diyet Yapın

Vücudun Bölgelerine Göre Diyet Yapın

Eğer belli bir bölgenizi eritmek istiyorsanız Vücudun Bölgelerine Göre Diyet Yapın böylece daha kolay bir şekilde istediğiniz vücut yapısına ulaşabilirsiniz.

Bel Bölgesi ve Çevresini Zayıflatmak İçin

Bel bölgesi dediğimizde az da olsa karın bölgesi de çalışmaktadır. Bu yüzden bu yiyecekleri gün içerisinde tüketerek bel, karın çevresini formda tutabilir ve egzersizlerle destekleyerek incelmesini sağlayabilirsiniz. Yoğurt, ananas,ıspanak ve yeşil çay, karın ve bel bölgesi için birebir besinler arasında gelmektedir.

Vücudun Bölgelerine Göre Diyet Yapın

Kalça ve Basen Bölgesi Diyeti

Bazı kadınlar kalçalarının dolgun olmasını ister bazıları ise kalçalarının büyüklüğünden şikayetçidir. Günde en az 45 dakika yürüme ve 15 dakika kalça eritme egzersizi ile diyete uyum sağlarsanız ortalama 1 hafta içinde gözle görünür bir şekilde kalçalarınızın eridiğini göreceksiniz. Egzersiz döneminde gün içinde 100 gram tavuk eti, 100 gram yağsız kırmızı et veya balık ile beslenmeniz gerekmektedir. Bu 3 besinden biri egzersiz döneminde her öğünde bulunmalıdır.

Vücudun Bölgelerine Göre Diyet Yapın Bölgesel Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bölgesel diyet yaparken sadece yeme ile o bölgeyi inceltmek mümkün değildir. Diyet döneminde hangi bölgenizi inceltmek istiyorsanız düzenli olarak sadece o bölgeyi çalıştıran egzersizler yapmanız gerekmektedir. Diyet size sadece o bölgeyi inceltmeye çalıştığınızda yardımcı olacaktır. Diyetle daha hızlı bir şekilde ilerleme sağlayacaksınız. Diyet yapmadan önce ilk olarak sağlık durumunuzu da göz önünde bulundurmalısınız.

Related posts

Mevsimlik Kot Mont

Diyet Hocası

Diyette Sıcak Su İçmenin Faydaları

Diyet Hocası

Diyet Yaparken Spor Yapmanın Faydaları

Diyet Hocası

2 comments

Arzu Uslanmaz 8 Eylül 2018 at 19:54

Bel bölgem çok kiloluydu bu yüzden çözüm arıyordum kendimi bu sitede buldum. Yazılanları uygulayacağım, teşekkür ederim.

Reply
Diyet Hocası 8 Eylül 2018 at 23:41

Biz teşekkür ederiz, o zaman bizi izlemeye devam edin.

Reply

Leave a Comment