Göbek Eriten Egzersizler

Göbek Eriten Egzersizler, bayanlar için şık bir görünüm oldukça önemlidir.

Ancak fazla göbek yağları bazen şık görünmeye en büyük engeldir.

Vücutta en istenmeyen görüntülerden birisi göbek kısmındaki çıkıntıdır.

Siz de istenmeyen göbek yağlarına sahipseniz ve göbeğinizin güzel görünmenize engel olduğunu düşünüyorsanız sizlere bu yazımızda göbek eriten egzersizler hakkında bazı önerilerimiz olacak.

İşte sizlere göbek eriten egzersiz önerileri;

  • Öncelikle sağ ayağınızı düz bir şekilde uzatın ve sol dizinizi kırarak yere doğru basar şekilde tutun. Sol kolunuzu uzatarak sağ elinizde dirsekten tutun. Ardından karın kaslarınızı iyice sıkarak hafifçe öne doğru kalkın ve aynı hareketi diğer taraf içinde uygulayın.
  • Yere doğru yan olacak şekilde sol elinizi yere koyun ve sol ayağınızı da sağ ayağın önüne atarak dengede durun. Ardından karnınızı iç tarafa doğru çevirebildiğiniz kadar çevirin.Aynı hareketi diğer taraf için de uygulayın.
  • Dik durarak ayaklarınızı kalça hizasında açın ve ellerinizi başınızın üstünde birleştirin. Bu şekilde 15 defa sağ tarafa 15 kez de sol tarafa doğru eğilin.
  • Bacaklarınız düz olacak şekilde yere doğru uzanın. Ardından sağ bacağınızı kaldırarak yavaşça oturur pozisyona doğru gelin. Tekrardan aynı işlemi sol bacağınız içinde uygulayın.
  • Ayaklarınızı kalça hizasında açarak düz bir şekilde durun. Ellerinizi de kafanızın arkasına koyun. Ardından sağ dizinizi sol dirseğinize doğru çekin. Aynı işlemi diğer bacak için de tekrarlayın.

Göbek eriten egzersizler sayesinde kısa sürede istenmeyen göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

BU YAZIYI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir